Legal recruitment

Rekrutacja prawników – kogo szukają kancelarie?

5
(150)

Jeśli poszukujesz pracy w kancelarii prawnej, rozważ skorzystanie z usług specjalistycznej agencji rekrutacyjnej. Agencja rekrutacyjna nie tylko przyspiesza czas potrzebny na znalezienie pracy w kancelarii prawnej, ale również może zapewnić Ci swoisty wgląd w aktualną sytuację na prawniczym rynku pracy.

Aby dać Ci przewagę w poszukiwaniach, stworzyliśmy listę najlepszych agencji rekrutacyjnych w Polsce specjalizujących się w rekrutacjach na najwyższym poziomie dla najlepszych kancelarii prawnych. Oprócz tego, dowiesz się jak wybrać dobrą agencję rekrutacyjną i jak sprawdzić czy dana agencja rzeczywiście posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu zespołów prawnych dla kancelarii prawnych.

Ale zanim to nastąpi, porozmawiajmy najpierw o kosztach związanych z korzystaniem z usług agencji rekrutacyjnej.

Rekrutacja prawników i rekrutacje w branży prawnej

Ważne jest, aby agencja rekrutacyjna, która prowadzi proces rekrutacyjny, potrafiła połączyć swoje długoletnie doświadczenie oraz wypracowaną przez lata sieć kontaktów, z prawdziwie partnerskim podejściem do rekrutacji prawnika, wykorzystując przy tym doskonałą znajomość rynku, aby połączyć najzdolniejsze talenty poszukujące pracy oraz najlepszych pracodawców prawniczych.

Agencje te dzięki potężnym bazom kandydatów oraz ciągłemu napływowi ofert pracy dla prawników średniego i wyższego szczebla w całym kraju – zarówno w firmach, jak i w ramach prywatnych praktyk – stały się partnerem biznesowym dla wielu firm i pierwszym miejscem, do którego zgłaszają Partnerzy kancelarii prawnej, w momencie gdy konieczne jest zatrudnienie kolejnej osoby do zespołu.

Wielu konsultantów agencji rekrutacyjnych było w przeszłości prawnikami, a ich branżowa wiedza oraz kontakty, przekładają się na wysokiej jakości oferty pracy na wyłączność, gwarantując przy tym najwyższą skuteczność wyników rekrutacji. Agencje rekrutacyjne zdają sobie sprawę z tego, w jaki sposób ich wysiłki wpływają na sukces danej kancelarii prawnej. Wiedzą one jak dopasować idealnych kandydatów do odpowiedniego pracodawcy prawniczego.

Ile kosztuje skorzystanie z usług agencji rekrutacyjnej w Polsce?

Agencje rekrutacyjne w Polsce nie pobierają od kandydatów opłat za pośrednictwo w poszukiwaniach pracy. Współpracują one bowiem bezpośrednio z pracodawcami pozyskując dla nich kandydatów. Oznacza to, że pracodawcy płacą agencjom rekrutacyjnym opłatę za usługę polegającą na znalezieniu kandydata, która jest zazwyczaj obliczana na podstawie oferowanego wynagrodzenia dla danego kandydata.

Agencje rekrutacyjne używają oferowanego wynagrodzenia, aby obliczyć podstawę swojej prowizji (określonego procentu) od klienta jako opłaty za znalezienie kandydata.

Najlepsze agencje rekrutacyjne w obszarze legal w Polsce

Bez dalszego zastanawiania się, przejdźmy do naszych wyborów najlepszych agencji rekrutacyjnych, funkcjonujących w naszym kraju! Myślisz, że pominęliśmy inne agencje rekrutacyjne w naszym zestawieniu? Wyślij nam wiadomość, a my natychmiast się tym zajmiemy!

Oceń nasz tekst!

Średnia ocen 5 / 5. Liczba głosów: 150

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *