Rejestracja spółek z Księgowością Warszawa KDS

Jak przebiega rejestracja spółek i jak może ci w tym pomóc dział księgowości?

5
(114)

Chcesz rozpocząć własną działalność gospodarczą? Masz pomysł na biznes, znalazłeś wspólników i wykonałeś wstępne analizy? Jeśli tak, głowę zaprzątają ci zapewne liczne formalności, których musisz dopełnić, aby założyć i zarejestrować spółkę. Nie pozwól, aby powstrzymały one twoje plany. Skorzystaj z doświadczenia innych firm i nowoczesnych rozwiązań!

W jaki sposób możesz dokonać rejestracji spółki?

Jeśli czeka cię zawiązanie i późniejsza rejestracja spółek, najlepszym pomysłem będzie skontaktowanie się z firmą oferującą usługi z zakresu porad prawnych i księgowości. Rozpoczynając działalność gospodarczą, należy bowiem zwrócić uwagę na wiele czynników — specjaliści pomogą ci dopilnować wszystkich formalności. 

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się skorzystać z ich usług, powinniśmy jednak wiedzieć, na czym polega rejestracja spółek. Pierwszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, jest zmiana przepisów. 

 • Obecnie możesz zarejestrować spółkę tylko w formie elektronicznej, za pośrednictwem odpowiedniego portalu. 

Pamiętaj również o tym, że rejestracja firmy i zawiązanie umowy między wspólnikami to dwie odrębne kwestie.

 • Gdzie i w jaki sposób zarejestrujesz spółkę? 

To zależy od tego, w jakim trybie przebiegło jej założenie. Jeśli wraz ze wspólnikami skorzystałeś z systemu S24, proces musisz kontynuować właśnie na tym portalu. W innym przypadku masz do dyspozycji również Portal Rejestrów Sądowych. Nie musisz się jednak obawiać: S24 to bardzo intuicyjna formuła, zawierająca wzory niezbędnych dokumentów.

Wielu z nas nadal nie ufa internetowym systemom. Nie mamy nic przeciwko elektronicznym płatnościom, jednak procedury takie jak rejestracja spółki lub zawarcie umowy kredytowej za pośrednictwem sieci wywołują nasze wątpliwości. Zwróć jednak uwagę, że korzystając z metody elektronicznej, znacznie przyspieszasz cały proces oraz redukujesz koszty. Nie musisz umawiać się na spotkania ani stać w kolejkach. Nie ponosisz także dodatkowych opłat związanych z papierowymi wnioskami. Aktualizacja przepisów może zatem działać na twoją korzyść.

Założenie i rejestracja spółek w systemie S24

Założenie spółki w systemie S24 jest prostsze, niż myślisz. Aby skorzystać z portalu, należy zalogować się na swoje konto (muszą je posiadać wszystkie strony umowy i ich reprezentanci) — wówczas będziesz posiadał uprawnienia do utworzenia profilu przedsiębiorstwa. 

 • Nie musisz wychodzić z domu ani zawierać umowy w formie notarialnej. 

Dokumenty w S24 możesz podpisać na kilka sposobów — jednym z nich jest skorzystanie z Profilu Zaufanego. Obowiązku muszą dopełnić wszyscy wspólnicy, przy czym dopuszczalne jest pełnomocnictwo. Nie musisz martwić się o poszczególne zapisy czy adnotacje — wzory dostępne w systemie są kompletne i zgodne z obowiązującymi przepisami. Kiedy zawiążesz spółkę, szczegóły związane z jej rejestracją pojawią się na twoim koncie, o czym zostaniesz poinformowany drogą mailową. S24 to tak naprawdę kompleksowy i intuicyjny poradnik dla przedsiębiorców.

Rejestracja spółek z Księgowością Warszawa KDS

Skoro rejestracja spółek jest możliwa przez Internet, a już w sam proces ich założenia mogą być zaangażowani pełnomocnicy, dlaczego nie miałbyś zlecić tego zadania profesjonalistom? Możesz to zrobić, kontaktując się z renomowaną firmą: Księgowość Warszawa KDS. Jej zespół współpracuje z najlepszymi prawnikami, którzy specjalizują się w prowadzeniu formalności dla spółek z.o.o.

Co możesz zyskać, decydując się na skorzystanie z ich usług?

 1. Indywidualne podejście i umowy przygotowane wedle twoich potrzeb.
 2. Porady profesjonalistów, w tym radców prawnych i księgowych.
 3. Bezpłatny elektroniczny system przesyłania danych i program do fakturowania.
 4. Korzystną cenę, a zarazem oszczędność środków.
 5. W pełni bezpieczną i profesjonalną rejestrację spółki z uwzględnieniem wszystkich formalności.

Dokumentacja i formalności, które odstraszają wiele osób przed prowadzeniem własnej działalności, nie muszą być skomplikowane. Zaufaj profesjonalistom!

Co obejmuje oferta firmy Księgowość Warszawa KDS?

Rejestracja spółki to bardzo ważny proces, jednak stanowi on zaledwie początek twoich działań. Już niedługo będziesz potrzebował stałych konsultacji z księgowością. Właśnie dlatego powinieneś podjąć współpracę z firmą Księgowość Warszawa KDS, specjalizującą się w księgowości dla spółek. Oto niektóre z oferowanych przez nią usług:

 • sporządzanie cyklicznych i rzetelnych sprawozdań finansowych,
 • bieżąca analiza danych,
 • profesjonalne konsultacje,
 • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa,
 • deklaracje VAT,
 • prowadzenie ksiąg rachunkowych dla twojej firmy,
 • współpraca z urzędem skarbowym i ZUS,
 • kalkulacja wynagrodzeń.

Nad każdym z wymienionych zadań czuwa profesjonalny, doświadczony zespół, składający się nie tylko z księgowych, ale także z prawników i informatyków. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy twój problem zostanie szybko rozwiązany, a standardowe zlecenia rachunkowe będą wykonywane terminowo. Księgowość i rejestracja spółek przestaną być twoim problemem — skontaktuj się z Księgowością Warszawa KDS jeszcze dziś!

Artykuł sponsorowany

Oceń nasz tekst!

Średnia ocen 5 / 5. Liczba głosów: 114