Studia prawnicze Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji EWSPA

Prawo to nie tylko kodeksy: Odkryj pasję i prestiż studiów prawniczych

5
(245)

Kiedy słyszymy “prawo”, automatycznie budzi się w nas skojarzenie z przepisami zawartymi w kodeksach. Ale prawo to nie tylko sucha litera, lecz także stojące za nią idee, a przede wszystkim – praktyczne zastosowanie. Zaś studia prawnicze oznaczają prestiż i możliwość rozwijania życiowych pasji.

Może się wydawać, że studiowanie polega na nudnym wkuwaniu kodeksów. Nic bardziej mylnego! Oczywiście, przepisów trzeba się uczyć, lecz dobra szkoła prawnicza oferuje przyszłym prawnikom przede wszystkim możliwość przekucia zainteresowań i pasji w prawdziwe umiejętności, z czego wyniknie prestiż nie tylko zawodowy.

Szkoła prawnicza – wiedza i pasja

Prawo jest bardzo popularnym kierunkiem studiów, chociażby dlatego, że oferuje ono nie tylko prestiż, lecz przede wszystkim szansę na wspaniałą karierę zawodową. Planując jego studiowanie, zdecydowanie warto pamiętać, że uczelnia powinna przekazywać coś więcej niż tylko suchą wiedzę.

Zainteresowanie przyszłych studentów z pewnością wzbudzić powinna Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie (EWSPA). Jest to uczelnia, która oferuje studia na kierunkach: Prawo (studia prawnicze dzienne i studia prawnicze zaoczne), Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz Administracja Europejska. Działa ona już od ponad 25 lat, umożliwiając swoim studentom zdobywanie wiedzy, a przede wszystkim umiejętności, które są wysoce cenione na rynku pracy.

EWSPA to jedna z nielicznych szkół wyższych, jaka oferuje możliwość studiowania prawa nie tylko w Warszawie, lecz również w Londynie – zajęcia odbywają się tam także w języku polskim. Niezależnie od wybranego kierunku, program studiów koncentruje się przede wszystkim na praktyce. Innymi słowy, studenci nie tyle wkuwają materiał, ile uczą się wykorzystywać wiedzę w codziennych sprawach zawodowych. Dzięki temu absolwenci Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji są doskonale przygotowani do podjęcia zatrudnienia. Pasjonatów przyciągnąć powinno to, iż uczelnia na co dzień realizuje ideę no waste lessons, polegającą na tym, że program studiów nie przewiduje przedmiotów, które nie są ściśle związane z konkretnym kierunkiem. Tego typu podejście oraz doświadczona kadra naukowa gwarantuje, że nauka jest efektywna i bardzo interesująca, natomiast same studia stają się krokiem do realizacji własnych celów w życiu. Studiowanie na EWSPA na pewno nie jest czasem straconym!

Nie tylko prawo

Oczywiście, nie tylko osoby interesujące się prawem mogą znaleźć swoje miejsce w gronie studentów, a następnie absolwentów Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Oferuje też ona studia na kierunku Administracji Europejskiej. Jest to profil praktyczny w EWSPA. Studia te realizowane są w trybie niestacjonarnym, częściowo przez internet, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość oraz tradycyjnych zjazdów w filii w Brukseli. Dzięki wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej i autorskiemu programowi kształcenia studenci dowiedzą się, jak łączyć poznaną na wykładach teorię z praktyką stosowaną podczas wykonywania zawodu, co pomoże im w płynnym wkroczeniu na rynek pracy. Studia adresowane są do osób interesujących się zagadnieniami związanymi z integracją europejską i wiążących swoją przyszłość zawodową z działalnością w różnych instytucjach życia publicznego na gruncie krajowym oraz międzynarodowym.

studia prawnicze

To nie wszystko, gdyż EWSPA oferuje też studia I stopnia o profilu praktycznym na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Realizowane są one w trybie niestacjonarnym, częściowo online, a częściowo w uczelni. Studenci w toku trzyletniej edukacji zdobędą wiedzę teoretyczną, która pozwoli im lepiej zrozumieć charakter zagrożeń wewnętrznych i sposoby skutecznego im przeciwdziałania.

To tylko niektóre powody, dla których pasjonaci powinni zainteresować się ofertą Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji.

Artykuł sponsorowany

Oceń nasz tekst!

Średnia ocen 5 / 5. Liczba głosów: 245